Zwroty i reklamacje

Zwroty

Gwarantujemy możliwość zwrotu towaru bez podawania przyczyny w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.

Procedura zwrotu towaru w kilku prostych krokach:

  • W celu zwrócenia zakupionego towaru Klient powinien w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki poinformować Sprzedawcę o chęci zwrotu zakupu.
  • Przykładowy formularz odstąpienia od umowy znajduje się pod tym linkiem.  Jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza, uprzejmie prosimy o odręczne wypisanie potrzebnych danych na kartce.
  • Oświadczenie można przesłać  pocztą elektroniczną na adres shop@lillabel.com, wpisując w temacie wiadomości "Zwrot [numer zamówienia]".
  • Zwracany towar wraz z wydrukowanym oświadczeniem oraz dowodem zakupu prosimy przesłać na adres:

LILLABEL Ewa Dziedzic

ul. Junaków 4

04-860 Warszawa

+48 601404790

*Prosimy o upewnienie się, że zwracany towar wysyłany jest za pośrednictwem zaufanej instytucji, gdyż nie ponosimy odpowiedzialności za zniszczony lub zagubiony towar podczas transportu.

*Koszt transportu zwracanego produktu ponosi Kupujący. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przez nas paczki ze zwracanym towarem. Zwrot będzie dokonany przelewem na rachunek wskazany przez Klienta w Formularzu Zwrotu.

Reklamacje

W chwili odbioru zamówionego towaru prosimy o sprawdzenie stanu i zawartości dostarczonej przesyłki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń lub niezgodności prosimy o kontakt z naszym sklepem shop@lillabel.com. Reklamacje wynikające z tego tytułu uznawane będą jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności dostarczającego przesyłkę.

Produkty LILLABEL oferowane na stronie www.lillabel.com są fabrycznie nowe i objęte rękojmią na wady ukryte. Kupującemu przysługują uprawnienia z tego tytułu przez okres 2 lat od daty zakupu.

O chęci złożenia reklamacji Klient może poinformować Sprzedawcę za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając oświadczenie na adres shop@lillabel.com, w temacie wiadomości wpisując "Reklamacja [numer zamówienia]".

Przykładowy formularz znajduje się pod tym linkiem.

Reklamowany towar wraz z wydrukowanym oświadczeniem oraz dowodem zakupu należy przesłać na adres:

LILLABEL Ewa Dziedzic

ul. Junaków 4

04-860 Warszawa

+48 601404790

*Prosimy o upewnienie się, że reklamowany towar wysyłany jest za pośrednictwem zaufanej instytucji, gdyż nie ponosimy odpowiedzialności za zniszczony lub zagubiony towar podczas transportu.

*Koszt transportu reklamowanego produktu ponosi Kupujący. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Reklamacje rozpatrywane są niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.

W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana za zasadną, spełnimy roszczenie reklamacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie rękojmi.

Więcej informacji na temat Reklamacji znajdziesz w naszym regulaminie.