Zabawki

W tej kategorii prezentujemy artykuły, dzięki którym Twój pupil będzie mógł oddać się radości oraz spożytkować ciągle rosnąca energię. Nasze eleganckie i estetyczne akcesoria dla zwierzaków sprawią, że zarówno Twój pupil jak i Ty będziecie w pełni zadowoleni. W naszej ofercie znajdują się zarówno pluszaki z elementami szeleszczącymi, jak i piłki czy kostki z piszczałką wykonane na szydełku.

Zabawka to bardzo ważny przedmiot w życiu każdego czworonoga. Dostarcza rozrywki, pomaga odpowiednio ukierunkować energię, pobudza do wysiłku umysłowego oraz wzmacnia więź z opiekunem. Zabawki Lilly Pet Shop powstają z myślą o wszystkich tych aspektach. Są kolorowe, wytrzymałe i wykonane z naturalnych materiałów. Nasze kreatywne zabawki dla psa pozwalają zachować dobrą kondycję psychofizyczną Twojego ulubieńca, gwarantują godziny niezapomnianej zabawy oraz wiele cudownych, wspólnie spędzonych chwil. Dzięki wykorzystaniu szeleszczących lub piszczących elementów w niektórych naszych zabawkach, czworonogi będą chętne do radosnej aktywności. Ręcznie robione zabawki od Lilly Pet Shop sprawią dużo radości Twojemu przyjacielowi, a także zadbają o jego zdrowie. Nitki bawełnianej włóczki pomogą delikatnie oczyścić zęby pupila podczas regularnej zabawy czy nauce nowych komend.

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie znajdziecie kilka kreatywnych pomysłów na zabawę z psem z wykorzystaniem naszych ręcznie robionych zabawek [przejdź do artykułu]

There are 22 products.

Showing 1-22 of 22 item(s)

Active filters

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password