Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli potrzebujesz pomocy w innej sprawie, napisz do nas korzystając z poniższego formularza kontaktowego (postaramy się odpowiedzieć w przeciągu 24h). Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie w godzinach pracy biura (9:00 - 17:00) pod numerem 601 404 790

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Ila czasu przysługuje na zwrot?

Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Jeśli minęło 14 dni od doręczenia zakupów, niestety nie możemy zaoferować zwrotu gotówki.

Na jaki adres należy odesłać zwrot?

Zwrot prosimy odesłać kurierem na adres:

LILLABEL Ewa Dziedzic

ul. Junaków 4

04-860 Warszawa

+48 601 404 790

shop@lillabel.com

Koszt transportu zwracanego produktu ponosi Kupujący. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Aby dokonać zwrotu, prosimy o wypełnienie formularza i dołączenie go do przesyłki. Jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza, uprzejmie prosimy o odręczne wypisanie potrzebnych danych na kartce.

Gdzie znajdę formularz zwrotu?

Formularz zwrotu znajduje się pod tym LINKIEM

Czy mogę wymienić towar?

Uprzejmie prosimy o zwrócenie produktów zgodnie z procedurą zwrotu i złożenie nowego zamówienia w sklepie online.

Prosimy o odesłanie produktów wraz z wypełnionym formularzem zwrotu. To pozwoli nam na sprawne przeprowadzenie procedury odesłania środków na Państwa konto.

Jak mogę złożyć reklamację?

Produkty LILLABEL oferowane na stronie www.lillabel.com są fabrycznie nowe i objęte rękojmią na wady ukryte. Kupującemu przysługują uprawnienia z tego tytułu przez okres 2 lat od daty zakupu.

W sprawie reklamacji wadliwego produktu prosimy o kontakt mailowy shop@lillabel.com. Prosimy o załączenie wypełnionego formularza reklamacji oraz zdjęć obrazujących defekt. W celu ustalenia dalszych kroków procesu reklamacyjnego skontaktuje się z Państwem nasz pracownik.

Jak długo czeka się na rozpatrzenie reklamacji?

Reklamacje rozpatrywane są niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.

W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana za zasadną, spełnimy roszczenie reklamacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie rękojmi.

Czy można połączyć zamówienia lub dołożyć coś do istniejącego już zamówienia?

W celu połączenia zamówień lub dołożenia produktu do istniejącego już zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny 601 404 790 w godzinach 9:00 - 17:00 lub kontakt mailowy shop@lillabel.com

Jeśli zamówienie zostało już przetworzone i spakowane przez nasz magazyn, niestety nie będziemy mogli dołożyć nic do paczki.

Jak długo czeka się na wysyłkę?

Wszystkie zamówienia staramy się realizować niezwłocznie (chyba, że na stronie produktu widnieje informacja o wydłużonym czasie oczekiwania). Czas samej dostawy na terenie Polski to 1-2 dni robocze.

W przypadku opóźnień z naszej winy, poinformujemy Państwa mailowo lub telefonicznie.

Dostarczona paczka jest uszkodzona - co teraz?

Jeśli paczka doręczona przez kuriera nosi wyraźne ślady zniszczenia, karton jest naderwany, zawartość wydaje się być uszkodzona, bądź karton zaklejony jest taśmą kurierską - prosimy o natychmiastowe zgłoszenie zażalenia u kuriera, który dostarczył zamówienie, oraz o wypełnienie protokołu szkód u przewoźnika. Prosimy także o niezwłoczne poinformowanie nas o tym fakcie mailowo, abyśmy mogli reklamować zniszczoną paczkę w firmie kurierskiej.

Wszystkie wysyłane przez nas paczki są ubezpieczone, a reklamacja klienta zgłoszona w momencie dostarczenia paczki jest kluczowa abyśmy mogli domagać się odszkodowania od firmy kurierskiej.

Czy mogę spersonalizować produkt dostępny w ofercie - zmienić kolor lub rozmiar?

Jeżeli potrzebujesz legowisko w specjalnym kolorze lub rozmiarze napisz do nas - pomożemy :)

shop@lillabel.com

Napisz do nas jeśli masz jakieś pytania. Chętnie pomożemy!

FAQ & Kontakt

 

SKLEP ONLINE

+48 601 404 790

shop@lillabel.com

Pon-Pt: 9-17

 

 

 

Dane firmy:

LILLABEL SP. Z O.O.

ul. Junaków 4

04-860 Warszawa

NIP: 9522250427

REGON: 52737856100000

KRS: 0001079076

Adres do korespondencji i zwrotów:

LILLABEL Ewa Dziedzic

ul. Junaków 4

04-860 Warszawa

shop@lillabel.com

 

 

Dane do przelewów:

LILLABEL SP. Z O.O.

[PLN] 37 1140 2004 0000 3202 8444 5697

[EUR] 34 1140 2004 0000 3412 2146 3131

mBank

BIC / SWIFT: BREXPLPWMBK